„Romo sodyba“ siekia, kad jos svečiai maloniai praleistų laiką ir turiningai pailsėtų, todėl jums siūlo kompleksines paslaugas, užtikrinančias, kad jūsų viešnagė pas mus bus įsimintina ir norėsis čia sugrįžti ne vieną kartą. Savo svečiams siūlome ne tik patogią nakvynę jaukiame name, bet ir gausų tradicinių pramogų pasirinkimą: pirtis, šašlykinė, žaidimų aikštelė ir t.t. O norintiems surengti įsimintiną šventę ar pobūvį pasitarnaus erdvi pobūvių salė. Jūsų puikiai praleistas laikas – didžiausias įvertinimas mums.paslaugos

 Apgyvendinimas. Sodybos svečiams siūlome apsistoti moderniai įrengtame, tačiau tradicinį kaimo stilių išlaikiusiame, rąstiniame name su visais patogumais ir bevieliu internetu. Name yra 25 vietos, 6 kambariai pritaikyti jūsų maloniam ir patogiam poilsiui, o pro langus atsiveriantis ypatingo grožio Trakų istorinio ir nacionalinio parko kraštovaizdis, sodybai suteikia dar daugiau žavesio. Taipogi, name yra įrengta didelė ir moderni virtuvė, pritaikyta net ir išrankiausiems skonio gurmanams. Rytiniu kavos puodeliu ar šeimyniniais pietumis galėsite pasimėgauti šalia namo įsikūrusioje lauko terasoje. Be to, jūsų pageidavimu galime teikti ir nakvynę su gardžiais pusryčiais.

• Pramogos. Sodybos teritorijoje yra įkurtas švarus tvenkinys, kuriame galėsite atsigaivinti karštomis vasaros dienomis ar įšokti po maloniai praleisto laiko tradicinėje rusiškoje pirtyje. Tuo tarpu, mėgstantys aktyvesnį laisvalaikio praleidimo būdą, galės smagiai padūkti žaidimų aikštelėje ar pasisūpuoti ant sūpynių su mažaisiais sodybos svečiais. Vakarą galėsite vainikuoti šašlykinėje keptais kepsniais ir nuoširdžiais pokalbiais iki ryto lauko terasoje.

• Pobūviai. Sodyboje yra įrengta jauki 24 vietų pobūvių salė, puikiai tinkanti paminėti svarbiausias gyvenimo šventes. Taip pat tai yra puikus pasirinkimas smagiems draugų susibūrimams. Nuostabi gamta, jauki atmosfera ir privatumas padės jums sukurti įsimintiną šventę. Jūsų patogumas – mūsų tikslas, kviečiame apsilankyti ir nuostabiai praleisti laiką „Romo sodyboje“.

 vtSodyboje yra 25 vietos
 kamSodyboje yra 6 kambariai
 kainKaina vienam asmeniui 9-12 eur.

Sodybos kaina 200-270 eur. 

 Šeimininkai kalba: kalbos